MENU

Suzhou Eagle EG6330K LSEV – piekielna reinkarnacja

Kia Rio GT Line – make up

23 stycznia 2018 Great news! Autor:

Skoda Fabia przejdzie facelifting

To już pewne, że niedługo zobaczymy jakie zmiany Skoda przygotowała dla modelu Fabia. Producent opublikował pierwszą zapowiedź.

Jeszcze nie zakończyło się święto motoryzacji w Detroit, a niektórzy producenci zaczynają przygotowania do targów w Genewie. To właśnie tam Skoda zaprezentuje szerokiej publiczności Fabię po faceliftingu. O tym, jak ważna jest to dla czeskiego producenta premiera, niech świadczy fakt, że w zeszłym roku miejski samochód był trzecim najlepiej sprzedającym się modelem. Ogólna światowa sprzedaż Fabii sięgnęła poziomu ponad 206 000 egzemplarzy.

Czego możemy spodziewać się po Fabii na nowy rok modelowy? Niewielkich zmian stylistycznych, które upodobnią małe auto do innych, nowych modeli marki jak Karoq, czy Kodiaq. Linia Fabii stanie się bardziej ostra i wyrazista. Nowością będą reflektory full-LED oraz silnik 1.5 TSI. Czy Skoda zdecyduje się na wersję RS? Jest to bardzo mało prawdopodobne ze względu na potencjalnie małe zainteresowanie tego typu autem. Poza tym należy mieć na uwadze politykę koncernu – Fabia RS byłaby zbyt dużą konkurencją dla Volkswagena Polo GTI. Niemniej jednak możemy się spodziewać więcej wersji specjalnych, jak na przykład testowana przez nas jakiś czas temu odmiana Monte Carlo.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij