MENU

Nowe oznaczenia modeli AMG

Nadchodzi Aston Martin DB11

Volkswagen Golf

18 stycznia 2016 Great news! Autor:

Volkswagen wprowadzi nowe silniki 1.5

Jeszcze więcej C02? Przekonamy się wraz z premierą odmłodzonego Golfa.

Volkswagen nie ma ostatnio szczęścia. Cały czas czkawką producentowi z Wolfsburga odbija się afera dieselgate, auta nie sprzedają się tak dobrze jak zakładano, a wciąż otwarta zdaje się być sprawa kolejnych kar jakie mają być nałożone na niemiecki koncern. Czy remedium na problemy okażą się nowe jednostki silnikowe? Czas pokaże, jednak już teraz mamy garstkę informacji na ich temat. Będą to motory o pojemności 1,5 litra; zarówno benzynowy jak i diesel, odpowiednio zastępujące w gamie 1.4 TSI oraz 1.6 TDI. Według źródeł oba silniki mają być droższe w produkcji od oferowanych teraz, jednak w zamian odwdzięczą się większą oszczędnością oraz mają mieć system odłączania cylindrów przy niskim obciążeniu.

Oba silniki zadebiutują wraz ze zmodernizowanym Golfem i wejdą do sprzedaży prawdopodobnie już na początku przyszłego roku. Będą oferowane także w Seatach, Audi oraz Skodach.

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij