MENU

Hybrydy i samochody elektryczne popularne jak nigdy!

BMW serii 2 przeszło facelifting

10 maja 2017 Great news! Autor:

Nissan X-Trail X-Scape – z lotu ptaka

Nissan wypuści na rynek edycję specjalną modelu X-Trail, która będzie się charakteryzować bardzo nietypowym wyposażeniem.

Japończycy nie mogą narzekać na słabą sprzedaż swoich aut w Europie, jednakże dział marketingu dobrze wie, że trzeba czasami przypomnieć potencjalnym klientom o swoim istnieniu. Prawdopodobnie z tego właśnie powodu Nissan postanowił, że na rynek trafi w sumie 1200 aut z wyjątkowym wyposażeniem. Poza systemem NissanConnect, dachem panoramicznym, relingami dachowymi, czy systemami bezpieczeństwa na pokładzie X-Traila znajdzie się… dron!

nissan-x-trail-x-scape-02

Dokładnie tak. Za dodatkową opłatą 595 Euro na Kontynencie i 500 funtów w Wielkiej Brytanii klient będzie mógł wybrać Nissana z opcjonalnym wyposażeniem, w którego skład będzie wchoził sygnowany logo marki dron. Jest to gadżet znany jako Parrot Bebop 2. W skład zestawu wejdą także specjalne gogle Parrot Cockpitglasses oraz kontroler Parrot Skycontroller 2. Dron waży zaledwie 500 gramów, a na swoim pokładzie ma kamerkę o matrycy 14 megapikseli, która może transmitować obraz na żywo do użytkownika. Baterie drona pozwalają mu na 25-minutowy lot. Do jego transportu w samochodzie będzie służyć specjalna torba.

Poza specjalnym wyposażeniem X-Trail X-Scape nie przeszedł żadnych zmian, jednakże plotki mówią o wersji po faceliftingu na targach we Frankfurcie.

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij