MENU
renault-zoe-01

Hybrydy i samochody elektryczne popularne jak nigdy!

2018-bmw-2-series-01

BMW serii 2 przeszło facelifting

nissan-x-trail-x-scape-01

10 maja 2017 Great news! Autor:

Nissan X-Trail X-Scape – z lotu ptaka

Nissan wypuści na rynek edycję specjalną modelu X-Trail, która będzie się charakteryzować bardzo nietypowym wyposażeniem.

Japończycy nie mogą narzekać na słabą sprzedaż swoich aut w Europie, jednakże dział marketingu dobrze wie, że trzeba czasami przypomnieć potencjalnym klientom o swoim istnieniu. Prawdopodobnie z tego właśnie powodu Nissan postanowił, że na rynek trafi w sumie 1200 aut z wyjątkowym wyposażeniem. Poza systemem NissanConnect, dachem panoramicznym, relingami dachowymi, czy systemami bezpieczeństwa na pokładzie X-Traila znajdzie się… dron!

nissan-x-trail-x-scape-02

Dokładnie tak. Za dodatkową opłatą 595 Euro na Kontynencie i 500 funtów w Wielkiej Brytanii klient będzie mógł wybrać Nissana z opcjonalnym wyposażeniem, w którego skład będzie wchoził sygnowany logo marki dron. Jest to gadżet znany jako Parrot Bebop 2. W skład zestawu wejdą także specjalne gogle Parrot Cockpitglasses oraz kontroler Parrot Skycontroller 2. Dron waży zaledwie 500 gramów, a na swoim pokładzie ma kamerkę o matrycy 14 megapikseli, która może transmitować obraz na żywo do użytkownika. Baterie drona pozwalają mu na 25-minutowy lot. Do jego transportu w samochodzie będzie służyć specjalna torba.

Poza specjalnym wyposażeniem X-Trail X-Scape nie przeszedł żadnych zmian, jednakże plotki mówią o wersji po faceliftingu na targach we Frankfurcie.

Zobacz również:

Tagi: , , , , ,