MENU
2018-kia-rio-gt-line-01

Kia Rio GT Line – make up

2018-mercedes-a-class-teaser-01

Nowy Mercedes klasy A już za tydzień!

2019-Hyundai-Santa-Fe-Teaser-0008

25 stycznia 2018 Great news! Autor:

Hyundai zapowiada nowe Santa Fe

Kolejny producent zapowiada nowy model, który swoją premierę będzie mieć podczas nadchodzących coraz większymi krokami targów w Genewie.

Hyundai Santa Fe to największy SUV w gamie modelowej marki. Samochód doczeka się w tym roku premiery nowej generacji, nie będzie to tylko facelifting czy drobna modernizacja. Co prawda na opublikowanym w mediach zdjęciu widać zaledwie zarys sylwetki SUVa, jednak już wiadomo czego możemy spodziewać. Santa Fe upodobni się do mniejszego brata (czy też siostry) – modelu Kona. Z przodu znajdą się zatem wąskie lampy LED do jazdy w dzień oraz duże reflektory do jazdy po zmroku poniżej.

Koreańczycy zapowiedzieli także, że Santa Fe będzie wyposażone w system, który będzie ostrzegać kierowcę w razie, gdyby pasażerowie znajdujący się z tyłu chcieli otworzyć drzwi w czasie jazdy lub gdy otwarcie przez nich drzwi wiązałoby się z jakimś niebezpieczeństwem. Hyundai zapowiedział także, że systemy wspomagające kierowcę podczas manewrów cofania będą zmodernizowane tak, aby poziom bezpieczeństwa w nowym SUVie stał na jeszcze wyższym poziomie.

Hyundai Santa Fe nowej generacji to kolejna premiera, o której wspominamy w drodze do marcowych targów w Genewie.

Zobacz również:

Tagi: , , , , , , , ,