MENU

BMW serii 2 przeszło facelifting

Renault Sandero RS Racing Spirit – stara szkoła

11 maja 2017 Great news! Autor:

BMW serii 8 powraca!

Na ten dzień czekała większość fanów motoryzacji od bardzo dawna. Seria 8 powraca i co najważniejsze to jest oficjalna informacja od samego BMW!

Na razie BMW nie ujawnia praktycznie żadnych szczegółów, ale wiemy najważniejsze. 26 maja podczas Concorso d’Eleganza Villa d’Este Bawarczycy zaprezentują auto, które prawdopodobnie niedługo zostanie przedstawione światu oficjalnie jako nowa seria 8. Spodziewana premiera rynkowa? Połowa 2018 roku. To może oznaczać, że wersja produkcyjna serii 8 będzie do obejrzenia już za rok w Genewie, bądź jeszcze wcześniej podczas jednego z amerykańskich show.

Póki co BMW ujawniło tylko grafikę prezentującą boczny profil auta, jednak już teraz można powiedzieć, że auto z pewnością będzie robić wrażenie! Klasyczna sylwetka ogromnego GT z pewnością odbierze wielu klientów Mercedesowi S Coupe. Tym bardziej, że pod maską spodziewać się można mocarnych silników V12. Seria 8 będzie bazować na sedanie – serii 7. Będzie bardzo luksusowo!

Pierwsze egzemplarze nowego BMW uchwycono już podczas testów – więcej w naszym Raporcie Szpiegowskim.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij