MENU

Morgan EV3 – Elektryczna stylówa

Honda ujawnia ceny modelu Jazz po liftingu

21 grudnia 2017 Great news! Autor:

Mitsubishi Space Star wraca do Polski!

Polski importer Mitsubishi oficjalnie zapowiedział powrót małego auta miejskiego do polskiej oferty producenta. Do salonów Space Star trafi już wiosną.

Po nieco ponad rocznej przerwie miejski maluch Mitsubishi Space Star wróci do oferty Mitsubishi w Polsce. Auto zostało wycofane przez importera z rynku ze względu na słabą sprzedaż, która była spowodowana niezbyt atrakcyjnymi cenami w stosunku do konstrukcji konkurencji.

mitsubishi-space-star-02

Space Star wróci jednak w odmienionej formie, bowiem w czasie nieobecności w Polsce samochód przeszedł facelifting. W jego skład weszły zmiany stylistyczne oraz drobne poprawki we wnętrzu. Niezmieniona zostanie natomiast gama jednostek napędowych składająca się z dwóch trzycylindrowych silników benzynowych. Pierwszy z nich o pojemności 1.0 generuje 71 KM, drugi zaś może pochwalić się mocą 80 KM osiąganą z pojemności 1.2.

Mitsubishi na razie nie podaje informacji na temat cen Space Stara. Producent nie ukrywa jednak, że dzięki przeprowadzonym z centralą producenta negocjacjom udało się ustalić ceny na nowym, niższym poziomie. Dodajmy, że w Niemczech cennik małego Mitsuishi startuje od niecałych 8 000 Euro, a kończy się na niespełna 15 000 Euro. Oznacza to, że w Polsce możemy spodziewać się ceny bazowej na poziomie 34 000 zł.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij