MENU

Mitsubishi Outlander 2.0 4WD CVT – POV Drive

Nissan Juke Nismo RS – POV Drive

5 lutego 2016 Filmy, Media Autor:

Project Automotive ma już rok!

Będziemy dziś nieco sentymentalni. Dokładnie 365 dni temu w Internecie pojawił się pierwszy materiał naszego autorstwa. Oficjalnie więc obchodzimy dziś pierwsze urodziny Project Automotive.

Pierwszym testem udostępnionym szerszej publiczności był materiał o Renault Twingo, wykonany dla AutoKult.pl, ale tak naprawdę Project Automotive w takiej formie zaczęło się od… Mazdy 6. Wtedy nie było jeszcze żadnego kontaktu z importerami, żadnej strony internetowej ani współpracy z innymi portalami – było tylko nagranie, które miało sprawdzić czy zabawa w wideo ma w ogóle dla nas jakąś rację bytu.

Prawdziwym testem jednak było oczywiście wspomniane już Twingo. Zaczęliśmy z naprawdę grubej rury – od razu zaufał nam duży portal, jakim jest AutoKult.pl i oddał nam na test naprawdę ciekawe auto. Oczywiście, w porównaniu do choćby drugiego udostępnionego nam samochodu – Mercedesa klasy C – francuski maluch nawet się nie umywa, ale na pewno jeszcze długo będziemy darzyć go sentymentem.

Ta współpraca przyniosła jeszcze kilka ciekawych testów – jak choćby Polo GTI, DS 5 czy też Peugeota 208. Jednakże chyba jeszcze więcej emocji (a zarazem popularności) przyniosła nam kolaboracja z ExoticCars.pl. To oni udostępnili nam Golfa GTI czy też Subaru BRZ – chyba po dzień dzisiejszy jedne z naszych ulubionych testów.

Oczywiście, najważniejsza dla nas jest jednak nasza “solowa” działalność. Tu warto wymienić Toyotę Yaris – pierwsze auto przetestowane w 100% na nasze konto oraz Nissana Pulsara – pierwsze użyczenie auta od oficjalnego importera tylko dla Project Automotive. W dalszej działalności pomogła na pewno świetna oglądalność testu Kii Vengi i Mercedesa GLC. Bez nich na pewno nie byłoby takich materiałów jak choćby ten z Infiniti Q50 w roli głównej. A będzie ich jeszcze więcej…

To był udany rok. Znajdą się oczywiście tacy, którzy pokażą portale rozwijające się szybciej i zbierające większą publiczność i my także zdajemy sobie sprawę, że przed nami wiele pracy. Nie zamierzamy jednak oglądać się na innych i chcemy po prostu robić swoje. Póki co to przyniosło wymierne rezultaty – nikt z nas wszak na poważnie nie przypuszczał, że rok po nakręceniu testu Twingo będziemy mogli sprawdzać choćby Lexusa.

Sami sobie życzymy więc wytrwałości, nowych inspiracji i trafionych pomysłów. Liczymy, że pozostaniecie z nami na dłużej, a za dotychczasowe wsparcie wszystkim partnerom i widzom serdecznie dziękujemy!

W ramach prezentu urodzinowego prezentujemy Wam krótki filmik z najlepszymi momentami z naszych filmów z całego pierwszego roku Project Automotive. Poza wizytówką naszego kanału specjalnie dla Was dzielimy się także zbiorem zdjęć “od kuchni” – bo przecież nasza działalność wiąże się także z dobrą zabawą w towarzystwie świetnych ludzi! Bawcie się dobrze!


PA_rocznica_1 PA_rocznica_2 PA_rocznica_3 PA_rocznica_4 PA_rocznica_5 PA_rocznica_6 PA_rocznica_7 PA_rocznica_8 PA_rocznica_9 PA_rocznica_10 PA_rocznica_11 PA_rocznica_12

PA_rocznica_13 PA_rocznica_14

PA_rocznica_15 PA_rocznica_16 PA_rocznica_17 PA_rocznica_18 PA_rocznica_19 PA_rocznica_20 PA_rocznica_21 PA_rocznica_22 PA_rocznica_23 PA_rocznica_24 PA_rocznica_25 PA_rocznica_26 PA_rocznica_27 PA_rocznica_28 PA_rocznica_29 PA_rocznica_30 PA_rocznica_31 PA_rocznica_32 PA_rocznica_33 PA_rocznica_34 PA_rocznica_35 PA_rocznica_36 PA_rocznica_37 PA_rocznica_38 PA_rocznica_39 PA_rocznica_40 PA_rocznica_41 PA_rocznica_42 PA_rocznica_43 PA_rocznica_44 PA_rocznica_45 PA_rocznica_46 PA_rocznica_47 PA_rocznica_48 PA_rocznica_49 PA_rocznica_50 PA_rocznica_51 PA_rocznica_52 PA_rocznica_53 PA_rocznica_54

Tagi: , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij