MENU

Volkswagen T-Roc jeszcze w tym miesiącu

Tesla pracuje nad autonomiczną ciężarówką

7 sierpnia 2017 Great news! Autor:

Volkswagen Jetta nowej generacji bez maskowania

Do internetu wyciekły zdjęcia nowej generacji kompaktowego sedana całkowicie pozbawionego maskowania. Co już wiemy o nowej Jettcie?

Fotografie Volkswagena Jetta nowej generacji pochodzą z Meksyku. Na swoich łamach zamieścił je portal Autologia, jednakże pochodzą one najprawdopodobniej od jednego z pracowników fabryki, gdzie produkowane jest auto. Pomimo zaledwie trzech przeciętnych jakościowo fotografii o nowym modelu możemy powiedzieć już dosyć dużo, szczególnie na temat stylistyki samochodu. Bardzo stonowana, wręcz nudna Jetta teraz nabierze charakteru. Linie są ostre, przedni pas upodobni kompaktowego sedana do flagowego Arteona. Zaskoczeniem zdają się być bardzo długo opadająca linia dachu oraz daleko zachodzące na bok tylne lampy.

7th-generation-volkswagen-jetta (1) 7th-generation-volkswagen-jetta (2)

Nowa Jetta zbudowana będzie na platformie MQB. Oznacza to, że będzie mieć rozstaw osi około 2,7 metra. Samochód będzie przystosowany do montażu silników trzy- oraz czterocylindrowych, poprzecznie między kołami przedniej osi. Pod maską spodziewać się możemy motorów o pojemnościach od 1 do 2 litrów. Na rynek amerykański prawdopodobnie trafi także wersja GLI wyposażona silnik i podzespoły znane z Golfa GTI, niestety szanse na pojawienie się jej w Europie są znikome.

Premiera nowej Jetty prawdopodobnie nie odbędzie się w tym roku i kompaktowy Volkswagen będzie jedną z gwiazd przyszłorocznych targów w Genewie.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij