MENU

Łada Kalina NFR – rosyjska sprinterka

Mazda CX-4 zadebiutuje pod koniec kwietnia

6 kwietnia 2016 Great news! Autor:

Audi A3 i S3 po nowemu

Ostatnio sporo słyszymy o liftingach u różnych producentów. Teraz przyszła pora na Audi, które odsłania karty i pokazuje zmodernizowane kompaktowe A3 i S3.

Zmiany nie są oczywiście rewolucyjne a tylko ewolucyjne, co nie zmiania faktu, że kompakt stał się teraz jeszcze bardziej podobny do najnowszych modeli marki z Ingolstadt. Nowy jest zderzak, przeprojektowano także grill, natomiast świat oświetlać będą nowe, opcjonalne światła matrix LED. Kiedy spojrzymy na Audi z tyłu, zauważymy między innymi nowy dyfuzor. Dodatkowo kolorytu “A-trójce” dodadzą nowe kolory lakieru.

We wnętrzu znajdziemy nową trójramienną kierownicę i najnowszą wersję systemu info-rozrywki. Jednak najważniejszy jest fakt, że od teraz do A3/S3 zamówić możemy wirtualny kokpit – znany z innych modeli Audi. Zamiast tradycyjnych zegarów mamy wtedy ponad 12-calowy ekran z ogromnymi możliwościami indywidualizacji tego co na nim chcemy widzieć.

Pod maskę trafią nowe silniki – największą nowością jest zdecydowanie trzycylindrowa jednostka 1.0 TFSI generująca 115 koni mechanicznych oraz większa o jeden litr i cylinder jednostka 2.0 TFSI generująca moc 190 koni mechanicznych. Dla fanów ekologicznej jazdy dostępna nadal będzie wersja hybrydowa e-tron, natomiast dla petrolheadów Audi podrasowało odmianę S3, która generuje teraz o 10 koni mechanicznych więcej – bo aż 310!

Zmodernizowany kompakt Audi trafi do sprzedaży już w przyszłym miesiącu, a pierwsze auta zostaną dostarczone klientom już latem.Tagi: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij