MENU

McLaren 600LT – kolejny elektryzujący samochód z Woking

Łada Vesta Sport – pozytywny rosyjski doping

9 lipca 2018 Great news! Autor:

Peugeot Rifter – cennik w Polsce

Nowy kombivan wyprodukowany przez koncern PSA został oficjalnie wyceniony na polski rynek.

Rifter jest następcą osobowej odmiany Partnera. Nowa nazwa wiąże się nie tylko z nowym wyglądem, ale i… rodzeństwem. Od teraz Rifter jest już nie tylko bliźniakiem Citroena Berlingo, ale też Opla Combo Life.

Peugeot Rifter będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia: Active, Allure oraz GT Line. Już w podstawowej odmianie dostępna będzie szeroka gama systemów bezpieczeństwa: aktywnego monitorowania pasa ruchu z korektą toru jazdy, system monitorowania ograniczeń prędkości i aktywnego hamowania. Dodatkowo jazdę najtańszym Rifterem umilą radio i manualna klimatyzacja. Bazowym silnikiem jest trzycylindrowa jednostka 1.2 o mocy 110 koni mechanicznych. Tak skonfigurowane auto zostało wycenione na 74 800 zł.

Peugeot-Rifter-03

Dla wymagających dłuższych rozmiarów, Peugeot będzie dostępny także w przedłużonej wersji. Niezależnie od długości Rifter będzie mógł być wyposażony w opcjonalny trzeci rząd foteli. Dopłata za taką dogodność wynosić będzie w zależności od wersji wyposażenia 2900 zł (Active) i 2800 zł (Allure i GT Line). Poza tym kombivan będzie mógł być napędzany silnikiem Diesla o pojemności 1,5 litra, który będzie dostępny w trzech wariantach mocy: 75, 100 oraz 130 koni mechanicznych. Opcją po raz pierwszy w historii kombivanów Peugeota będzie automatyczna skrzynia biegów.

Peugeot-Rifter-04

Najdroższy Rifter bez dodatkowych opcji to wydatek już blisko 120 000 zł. Taki Peugeot będzie przedłużoną odmianą w najwyższej wersji wyposażenia, napędzany silnikiem Diesla, za przeniesienie napędu będzie zaś odpowiadać automatyczna skrzynia biegów. We wnętrzu znajdzie się między innymi automatyczna klimatyzacja, system multimedialny z 8-calowym ekranem i kierownica obita skórą.

Szczegółowy cennik:

Peugeot-Rifter-01

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij