MENU
mclaren-600lt

McLaren 600LT – kolejny elektryzujący samochód z Woking

lada-vesta-sport-01

Łada Vesta Sport – pozytywny rosyjski doping

Peugeot-Rifter-02

9 lipca 2018 Great news! Autor:

Peugeot Rifter – cennik w Polsce

Nowy kombivan wyprodukowany przez koncern PSA został oficjalnie wyceniony na polski rynek.

Rifter jest następcą osobowej odmiany Partnera. Nowa nazwa wiąże się nie tylko z nowym wyglądem, ale i… rodzeństwem. Od teraz Rifter jest już nie tylko bliźniakiem Citroena Berlingo, ale też Opla Combo Life.

Peugeot Rifter będzie dostępny w trzech wersjach wyposażenia: Active, Allure oraz GT Line. Już w podstawowej odmianie dostępna będzie szeroka gama systemów bezpieczeństwa: aktywnego monitorowania pasa ruchu z korektą toru jazdy, system monitorowania ograniczeń prędkości i aktywnego hamowania. Dodatkowo jazdę najtańszym Rifterem umilą radio i manualna klimatyzacja. Bazowym silnikiem jest trzycylindrowa jednostka 1.2 o mocy 110 koni mechanicznych. Tak skonfigurowane auto zostało wycenione na 74 800 zł.

Peugeot-Rifter-03

Dla wymagających dłuższych rozmiarów, Peugeot będzie dostępny także w przedłużonej wersji. Niezależnie od długości Rifter będzie mógł być wyposażony w opcjonalny trzeci rząd foteli. Dopłata za taką dogodność wynosić będzie w zależności od wersji wyposażenia 2900 zł (Active) i 2800 zł (Allure i GT Line). Poza tym kombivan będzie mógł być napędzany silnikiem Diesla o pojemności 1,5 litra, który będzie dostępny w trzech wariantach mocy: 75, 100 oraz 130 koni mechanicznych. Opcją po raz pierwszy w historii kombivanów Peugeota będzie automatyczna skrzynia biegów.

Peugeot-Rifter-04

Najdroższy Rifter bez dodatkowych opcji to wydatek już blisko 120 000 zł. Taki Peugeot będzie przedłużoną odmianą w najwyższej wersji wyposażenia, napędzany silnikiem Diesla, za przeniesienie napędu będzie zaś odpowiadać automatyczna skrzynia biegów. We wnętrzu znajdzie się między innymi automatyczna klimatyzacja, system multimedialny z 8-calowym ekranem i kierownica obita skórą.

Szczegółowy cennik:

Peugeot-Rifter-01

Zobacz również:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , ,