MENU

Pagani Huayra Roadster BC – jak z plakatu

Duże zmiany w gamie Dacii Duster

4 sierpnia 2019 Great news! Autor:

Volkswagen Polo o mocy ponad 300 KM!

Jeżeli chcesz zaskakiwać posiadaczy drogich i szybkich samochodów swoim Polo GTI, teraz możesz robić to jeszcze lepiej.

Światło dzienne właśnie ujrzało Polo GTI poddane modyfikacjom przez firmę Siemoneit Racing. Samochód wyposażony w silnik 2.0 TSI generuje dzięki nim aż 320 koni mechanicznych oraz 430 Nm momentu obrotowego. Efekt ten osiągnięto dzięki zamontowaniu większej turbosprężarki oraz intercoolera i nowego układu wydechowego z aktywnymi klapami.

Aby efektywniej wykorzystać moc, jaką dysponuje samochód, firma rekomenduje zmianę zawieszenia na sportowy zestaw firmy KW oraz 18-calowe felgi obite oponami 215/40. Dodatkowo Polo może być wyposażone w kubełkowe fotele Recaro oraz klatkę bezpieczeństwa.

Cena prezentowanej modyfikacji nie jest mała, zaczyna się bowiem od blisko 9000 Euro, podczas gdy wyposażenie auta w dodatkowe elementy zwiększa ją do ponad 11 600 Euro.

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij