MENU

Mitsubishi ASX 2017 – polska premiera

Lexus RC F GT3 – kozak

12 stycznia 2017 Great news! Autor:

Toyota Yaris o mocy 210 koni mechanicznych!

Chyba mało kto spodziewał się tego, że miejskie autko spod znaku zachowawczej Toyoty dostanie silnik o takiej mocy. Wszystko to jednak jest prawdą.

Toyota zapowiada odświeżone wcielenie Yarisa, które zadebiutuje oficjalnie podczas targów w Genewie w marcu tego roku. Na stoisku japońskiego producenta zobaczymy całą gamę nowej odsłony (ale nie generacji) miejskiego autka. Oprócz rajdowej wersji, która zadebiutuje na trasach odcinków specjalnych już 19 stycznia podczas rajdu Monte Carlo, Toyota wystawi także mocniejszy wariant z napędem hybrydowym oraz… 210-konnego hot hatcha!

2017-Toyota-Yaris-01

Toyota zapowiada, że oprócz zmian stylistycznych (nowy pas przedni oraz zmienione między innymi tylne lampy) w miejskim Yarisie zmodernizowano wnętrze oraz poprawiono właściwości jezdne, które mają pozytywnie wpłynąć na komfort podróżowania.

Więcej informacji Toyota przekaże dziennikarzom wkrótce, wtedy też poinformujemy Was o dokładnych zmianach jakie zajdą w modelu Yaris.

Tagi: , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij