MENU

Toyota Yaris o mocy 210 koni mechanicznych!

Klasa E na sterydach Brabusa

13 stycznia 2017 Great news! Autor:

Lexus RC F GT3 – kozak

Ten piątek trzynastego nie zostanie w świecie motoryzacji zakwalifikowany do dni pechowych, wszystko za sprawą wyścigowej wersji jednego z najciekawszych coupe na rynku.

O tym, że Lexus RC F jest fenomenalnym autem dowiedzieliście się już z naszego materiału, który miał swoją premierę jakiś czas temu. Co jednak powiecie o o Lexusie RC F w specyfikacji GT3? Z pewnością wygląda jak przybysz z innej planety. Za sprawą tego modelu Lexus wraca do świata motorsportu w interesującym opakowaniu.

2017-lexus-rc-f-gt3-01 2017-lexus-rc-f-gt3-02

Na razie kibice będą mogli zobaczyć wyścigowe Lexusy tylko w Stanach Zjenoczonych oraz Japonii. W tych krajach staną one do rywalizacji w seriach wyścigowych IMSA WeatherTech SportsCar Championship (USA) oraz SUPER GT (Japonia). W późniejszym okresie przy sprzyjających wiatrach istnieje prawdopodobieństwo wprowadzenia RC F GT3 do rywalizacji także na torach w europejskich seriach wyścigowych. Na początku roku na torze będą rywalizować tylko dwa japońskie auta.

2017-lexus-rc-f-gt3-03 2017-lexus-rc-f-gt3-04

Oficjalną premierę RC F GT3 będzie miał juz 26 stycznia podczas wyścigu 24 Hours of Daytona. W poniższym filmie przygotowanym przez producenta możecie natomiast dowiedzieć się więcej o przygotowaniach samochodu do rywalizacji na torze.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij