MENU
2018-alpine-a110-premiere-edition-2

Alpine A110 – znamy cenę w Polsce

brabus-smart-fortwo-sunseeker-03

Brabus Fortwo Sunseeker – żeglarz

2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars

15 grudnia 2017 Great news! Autor:

Renault ZOE Star Wars Edition – moc będzie z Tobą

Alians Renault-Nissan wspiera twórców Gwiezdnych Wojen – z tej okazji francuska marka wypuści na rynek specjalną edycję swojego miejskiego auta.

Elektryczne ZOE, chociaż w Polsce nie jest najpopularniejszym modelem, to w krajach takich jak Francja i Norwegia bije rekordy popularności. Miejskie autko niedawno przeszło facelifting, ma pojemniejsze i szybciej ładujące się baterie. Teraz jest także gratką dla fanów filmów z serii Star Wars.

2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars

Renault, dumne z bycia parterem filmowej sagi, zaprezentowało specjalną edycję ZOE nazwaną Star Wars Edition. Wyróżnia się ona naklejkami z motywem statku Millenium Falcon Hana Solo oraz specjalnymi plakietkami. We wnętrzu znajdziemy między innymi dedykowane dla wersji progi z logotypem filmowej sagi. Wersja ta przeznaczona jest na rynek francuski.

ZOE Star Wars Edition nie wyróżnia się jednak niczym więcej. Auto dostępne będzie w bogatej wersji wyposażeniowej, w której skład wchodzą między innymi nagłośnienie Bose, 17-calowe aluminiowe felgi, kamera cofania czy pokładowe Wi-Fi. Edycja limitowana będzie dostępna w czterech kolorach: dwóch odcieniach białego, szarym oraz czarnym.

2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars

Jak wspomnieliśmy, Star Wars Edition będzie dostępne tylko we Francji, a jego rynkowa premiera zapowiedziana jest na marzec 2018 roku. Zamówienia można jednak składać już od dziś.


2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars 2017 - Renault ZOE Série Limitée Star Wars

Zobacz również:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,