MENU
2016-maserati-levante-suv-1

Maserati Levante – czy to prawowity trójząb?

renault-megane-grandtour-1

Renault Megane Grandtour – witaj w rodzinie

2016-toyota-chr-concept02

22 lutego 2016 Great news! Autor:

Toyota C-HR zapowiedziana przed Genewą

To będzie jedna z najważniejszych premier tegorocznej imprezy. Toyota zaatakakuje piekielnie popularny segment crossoverów ze swoim nowym modelem.

Zapowiadany C-HR zostanie zaprezentowany już 1 marca i to w wersji produkcyjnej. Toyota nie będzie nas już zatem mamić wielkimi kołami i ostrymi przetłoczeniami – zobaczymy to, co zobaczy klient w salonie. Do tej pory C-HR został zaprezentowany w wersji koncepcyjnej dwukrotnie, z czego raz pod marką Scion. Nowy model to kompaktowy crossover, który najprawdopodobniej pomimo 5-drzwiowego nadwozia będzie stylizowany na coupe. Spoglądając na dotychczas pokazywane wersje studyjne spodziewać można się jednego – docelową grupą klientów z pewnością będą ludzie młodzi, którzy kwestie funkcjonalności tylnego rzędu siedzień i bagażnika pozostawiają na drugim planie.

Nowa Toyota produkowana będzie w Turcji, natomist jej hybdrydowa odmiana w Wielkiej Brytanii. Obok niej w Genewie pojawią się także nowy Hilux w specyfikacji europejskiej oraz van Proace Verso (zbudowany razem z koncernem PSA).

Na zdjęciu poniżej widoczna jest wersja koncepcyjna, grafika powyżej to natomiast oficjalna wizualizacja zapowiadająca wersję produkcyjną.

2016-toyota-chr-concept01

Zobacz również:

Tagi: , , , , , ,