MENU

Oto nowy Volkswagen Polo!

Polestar będzie odrębną marką

28 czerwca 2017 Great news! Autor:

Ruszyła produkcja elektrycznego Jaguara

W Austrii w jednej z fabryk Jaguara rozpoczęto produkcję pierwszego elektrycznego SUVa marki, modelu I-Pace.

Po zaledwie roku od premiery podczas targów w Los Angeles Jaguar rozpoczął produkcję elektrycznego SUVa. Model I-Pace w wersji produkcyjnej będzie mieć swoją premierę już podczas targów we Frankfurcie. Prawdopodobnie niedługo po tym wydarzeniu klienci będą mogli zobaczyć auto w salonie. Mowa jednak o rynku Europejskim, bowiem do USA I-Pace trafi prawdopodobnie dopiero pod koniec roku 2018, albo nawet w 2019.

2018-jaguar-i-pace-concept.02

Przypomnijmy, że I-Pace jest zbudowany na specjalnie zaprojektowanej platformie, którą producent będzie wykorzystywać przy budowie kolejnych elektrycznych modeli. Samochód napędza silnik o mocy 400 koni mechanicznych. Baterie mają pojemność 90 kWh, dzięki czemu zasięg samochodu ma wynosić około 350 kilometrów.

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij