MENU

Lynk & Co będzie startować w wyścigach

Williams potwierdza: Robert Kubica kierowcą w sezonie 2019. Polak...

21 listopada 2018 Great news! Autor:

Ram 1500 North Edition – zima po amerykańsku

W Polsce mamy już za sobą pierwsze skrobanie szyb o poranku. Zima nadeszła także w USA, podglądamy zatem jak do tej pory roku przygotowuje klientów Ram.

Ram to oddzielona niedawno spod skrzydeł Dodge’a marka oferująca klientom pick-upy oraz lekkie samochody dostawcze (oparte na gamie Fiat Professional). Największym hitem sprzedaży jest model 1500, który wciąż bije się o miano najpopularniejszego samochodu w USA.

Z okazji nadchodzącej zimy Ram przygotował specjalną odmianę modelu 1500 o nazwie North Edition. Przybliżamy ją Wam, żeby pokazać jak wygląda motoryzacja w wydaniu zimowym po drugiej stronie Atlantyku. North Edition to specjalna seria wyposażenia, która jednak odznacza się także konkretnym wyposażeniem w zakresie jezdnym – standardem jest napęd na wszystkie 4 koła, które są otulone oponami typu all-terrain, zawieszenie zostało natomiast podniesione. Poza tym na pokładzie znajdzie są ogrzewanie kierownicy, foteli, podgrzewane lusterka, system zdalnego odpalania samochodu, by ten zdążył się nagrzać zanim wsiądzie do niego kierowca oraz system multimedialny z dostępem do informacji pogodowych. O zachowanie wnętrza w dobrym stanie pomimo dostającego się tam śniegu i lodu będą dbać specjalne dywaniki podłogowe.

Pod maską pick-upa będzie mógł znaleźć się jeden z dwóch silników: V6 o pojemności 3,6 litra współpracujące z „miękkim” układem hybrydowym lub klasyczne, potężne V8 o pojemności 5,7 litra.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij