MENU

Geely FY11 – CTRL+C, ale nie CTRL+V

Maserati Levante Vulcano – koło ratunkowe

22 stycznia 2019 Great news! Autor:

Renault Twingo przeszło facelifting

Najmniejsze Renault zostało poddane kuracji odmładzającej i wygląda jeszcze bardziej słodko.

Małe Twingo jest wyjątkowe – umieszczony z tyłu silnik i napęd na tylne koła czynią go jedynym autem tego typu w swoim segmencie. Niestety, prawdopodobnie nie będzie już dostępne w Polsce, mimo, że właśnie poznaliśmy wersję po modernizacji. Objęła ona stylistykę auta – nowe są światła, które przybrały charakterystyczny dla marki kształt litery C, chromowany grill, wzory felg oraz kolor Mango Yellow.


Poza tym we wnętrzu znalazł się nowy system multimedialny z ekranem o przekątnej 7”, standardowe (niezależnie od wersji) porty USB, uchwyty na kubki oraz nowy panel do obsługi klimatyzacji. Wprawne oko zauważy także nowy drążek skrzyni biegów pochodzący wprost z Dacii Duster. Nie będzie już natomiast wyjmowanych schowków.

Zmiany są także pod maską, gdzie do wyboru będą dwa silniki trzycylindrowe. Pierwszy to “wolnossak” o mocy 65 lub 75 koni mechanicznych, drugi zaś to dobrze znane 0.9 TCe. Turbodoładowana jednostka będzie mieć moc 93 koni mechanicznych, a opcjonalnie będzie także dostępna ze skrzynią EDC.

Nowe Twingo oficjalnie zadebiutuje na nadchodzących targach w Genewie.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij