MENU

Powstanie Dacia Duster pick-up!

BMW M140i Finale Edition – coś się niewątpliwie zamknęło

9 lutego 2019 Great news! Autor:

Mitsubishi Outlander PHEV Juro Commercial – w odpowiedzi na potrzeby

To prawdopodobnie jedno z najdziwniejszych aut dostawczych jakie powstało, jednak ma ono swoje konkretne zastosowanie i może przynieść realne zyski dla firmy.

Powiedzmy sobie szczerze, nikt z Was nie spodziewał się tutaj Mitsubishi Outlandera w odmianie hybrydowej przerobionego na dostawczaka, prawda? Taka konwersja sprawia jednak, że SUV jest jednym z bardzo niewielu aut, które dzięki zastosowaniu napędu hybrydowego typu plug-in (bateria doładowywana z gniazdka) może w Wielkiej Brytanii wjeżdżać bez dodatkowych opłat do specjalnych stref ekologicznych, jest tańsze w rejestracji oraz nie podlega określonym przepisom podatkowym.

Warto w tym miejscu nadmienić, że Outlander PHEV w odmianie bagażowej korzysta z tego samego napędu, co standardowa odmiana, jednak jego parametry zostały zmienione i to na plus. Motor elektryczny napędzający tylne koła ma większą o 10% moc, pojemność baterii zwiększono o 15%, a zasięg w trybie bezemisyjnym wynosi w cyklu WLTP aż 45 kilometrów.

Najważniejsze jednak w przypadku takiej konstrukcji są właściwości przewozowe. Na pokład pojazdu można załadować maksymalnie 510 kilogramów ładunku. Długość przestrzeni bagażowej wynosi ponad 1,6 metra, jej szerokość w najwęższym miejscu równy metr, natomiast wysokość 80 centymetrów. Dzięki zaślepieniu bocznych okien nie trzeba się natomiast obawiać o to, że ładunek może uszkodzić szyby. Przestrzeń bagażowa oddzielona jest od szoferki ścianą grodziową.

Brytyjscy klienci mogą już zamawiać samochód u przedstawicieli marki Mitsubishi. Outlander w wersji dostawczej nie będzie dostępny w Polsce.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij