MENU

Audi TT RS odmłodzone

Mitsubishi Outlander PHEV Juro Commercial – w odpowiedzi na...

8 lutego 2019 Great news! Autor:

Powstanie Dacia Duster pick-up!

Rumuńska marka oficjalnie zapowiedziała, że jej niezwykle popularny SUV jeszcze w tym roku ma być dostępny w wersji pick-up.

Na początek jesteśmy jednak winni Wam dwie bardzo ważne informacje – Duster z roboczą paką jakiego widzicie na zdjęciach, to nie prototyp Dacii, lecz firmy Romturingia; druga sprawa jest taka, że nie będzie oto odpowiednik produkowanego w Ameryce Południowej modelu Oroch.

Dacia w celu stworzenia półciężarówki będzie współpracować z wcześniej wymienioną firmą. Pick-up ma być samochodem o charakterze roboczym, nie wiadomo jednak jeszcze, czy będzie dostępny z pojedynczą czy tez podwójną kabiną. Roboczy charakter maszyny oznacza jednak, że będzie ona przystępna cenowo i łatwa w obsłudze.

Dodajmy, że nie będzie to pierwsze auto z takim rodzajem nadwozia w historii rumuńskiej marki. Już wcześniej na rynku była dostępna Dacia Logan pick-up a we Włoszech obecnie można nabyć Dacię Dokker w omawianej wersji nadwozia. Duster z paką ma trafić do salonów jeszcze w tym roku!

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij