MENU

Volkswagen e-Golf – jeszcze dalej

Cennik Fiata Tipo hatchback i kombi

22 listopada 2016 Great news! Autor:

Milion Mercedesów z Chin

Wszyscy wiedzą, że w Chinach produkuje się lepsze i gorsze auta, nie każdy jednak wie na jak wielką skalę. Mercedes właśnie świętuje milionowe auto wyprodukowane w Republice Ludowej.

Wynik miliona aut może nie robi wrażenia patrząc globalnie, warto jednak dodać, że jest to liczba samochodów, które udało się wyprodukować w niespełna 11 lat. Właśnie w 2005 roku Mercedes na mocy porozumienia z Beijing Benz Automotive Co. rozpoczął w Pekinie produkcję swoich pojazdów. Warto też zaznaczyć, że fabryka w stolicy Chin jest powierzchniowo największą na świecie i zatrudnia 78 000 pracowników! W fabryce produkowane są modele klasy C, E, GLA oraz GLC.

2016-mercedes-e-l-02

Historia kołem się toczy i tak zarówno pierwszy jak i milionowy Mercedes z Chin to przedłużona wersja dobrze nam znanej klasy E. Na tamtejszym rynku bardzo dużą popularnością cieszą się sedany oraz większe limuzyny, a jazda na tylej kanapie to synonim prestiżu i bogactwa, dlatego właśnie bardzo często producenci oferują specjalne przedłużone wersje swoich popularnych aut.

Poniżej prezentujemy zdjęcia auta, którego nie spotkacie na europejskich drogach – Mercedesa E-Klasse L.


2016-mercedes-e-l-03 2016-mercedes-e-l-04
2016-mercedes-e-l-05 2016-mercedes-e-l-06
2016-mercedes-e-l-07 2016-mercedes-e-l-08

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij