MENU

Koenigsegg Regera na testach zderzeniowych

Ford Edge ST – jedyny taki

MINI 2019

10 stycznia 2018 Great news! Autor:

MINI na rok 2019 – dumny z pochodzenia

Sztandarowy produkt brytyjskiego producenta przeszedł niewielki facelifting. Co nowego znajdzie się w wyposażeniu miejskiego auta?

MINI 2019

MINI podczas targów w Detroit zaprezentuje szerokiej publiczności modele hatchback 3d, 5d oraz Cabriolet w wersjach po modernizacji. Chociaż nie będzie to najgorętsza premiera nadchodzącej imprezy, a zmiany w brytyjskich autach są niewielkie, to warto odnotować kilka smaczków, które uatrakcyjniają małe samochody.

MINI 2019

Facelifting objął niewiele elementów. Są to przednie oraz tylne reflektory, nowe logo, kolory nadwozia oraz nowe wzory felg. Warto jednak zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące dokonanych zmian. Przednie światła zmieniły wygląd, diody LED do jazdy w ciągu dnia zmieniają kolor i mrugają kiedy kierowca włączy kierunkowskaz, natomiast na tylnych lampach znalazł się motyw brytyjskiej flagi. Ten akcent został wcześniej zaprezentowany w paru ostatnich concept carach MINI.

MINI 2019

We wnętrzu zmian szukać na próżno – warto jednak zauważyć, że w MINI na rok modelowy 2019 standardem stał się ekran systemu multimedialnego o przekątnej 6,5 cala, natomiast nadal opcją pozostaje większy, 8-calowy. Sam interfejs został zresztą zmieniony, ma on więcej możliwości połączenia auta z internetem (MINI Connected) oraz oddaje w ręce kilka dodatkowych funkcji.

MINI 2019

Pod maską MINI nie planuje żadnych zmian, jednak wraz z modelem na rok 2019 do sprzedaży wejdą odmiany z automatyczną przekładnią DCT o siedmiu przełożeniach.


MINI 2019 MINI 2019 MINI 2019 MINI 2019

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij