MENU

Volvo zapowiada V90 Cross Country

Ford chce wprowadzić autonomiczne auta do sprzedaży w 2025...

13 września 2016 Great news! Autor:

Gymkhana Nine – zagrać na nosie CGI

W kolejnym odcinku ukochanej przez internet i fanów motoryzacji Gymkhany, Ken Block postanowił zamienić część industrialnego Nowego Jorku w swój prywatny plac zabaw i zostawić trochę gumy na asfalcie.

Tym razem uczynił to za pomocą Focusa RS RX, którym na co dzień startuje w Rallycrossowych Mistrzostwach Świata. Osiągi? 600 koni mocy, 895 Nm momentu obrotowego. Dlaczego tytuł mówi o CGI? Otóż Block, prywatnie kaskader i kierowca rally crossowy, nienawidzi używania w reklamach samochodowych elementów generowanych komputerowo. Głównie chodzi tutaj o pewną reklamę popełnioną przez BMW 2 lata temu przy okazji promocji modelu M4.

Dlatego nowa Gymkhana zawiera fragmenty, które wyraźnie nawiązują do tej produkcji. Z tą różnicą, że nie zostały nagrane na delikatnie rozpikselizowanym lotniskowcu.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij