MENU

Renault Kadjar przeszedł facelifting

Kia ProCeed – praktycznie i atrakcyjnie

12 września 2018 Great news! Autor:

Elektryczna Honda HR-V już za rok

Do sieci wyciekły pierwsze grafiki patentowe crossovera z napędem elektrycznym konstrukcji Hondy.

Grafiki patentowe (poniżej) prezentujące elektryczną odmianę Hondy HR-V zostały opublikowane przez indyjski portal Car Wale. Chociaż nie są one najwyższej jakości, to wyraźnie widać, że Honda nie stawia na niepotrzebne udziwnienia. Elektryczny crossover od spalinowej wersji będzie się różnić tylko detalami, takimi jak niebieskie wstawki w reflektorach, zaślepiony plastikowy grill oraz zmieniony tylny zderzak (inny kształt jest spowodowany brakiem konieczności umieszczenia w aucie układu wydechowego).

Samochód w pierwszej kolejności trafi na rynek w Chinach. Premiera rynkowa będzie mieć miejsce już w przyszłym roku. Honda w specyfikacji europejskiej powinna mieć swoją premierą pod koniec przyszłego roku. Elektryczny crossover prawdopodobnie będzie mieć zasięg około 300 kilometrów (zgodnie z normą pomiaru WLTP), zaś naładowanie samochodu szybką ładowarką do 80% powinno zajmować około 35-40 minut. Honda będzie produkować HR-V na prąd w Chinach we współpracy z firmą GAC w ramach spółki GAC-Honda.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij