MENU

Lancia wciąż bardzo popularna

Porsche 911 Carrera – poziom podstawowy

29 lipca 2019 Great news! Autor:

Audi A1 Citycarver – najmniejszy crossover w gamie Audi

Światło dzienne ujrzała uterenowiona odmiana najmniejszego dostępnego Audi, stając się najmniejszym crossoverem w gamie.

Zapomnijcie o Q3, czy na nawet Q2. Teraz najmniejszym crossoverem w gamie producenta z Ingolstadt jest model… A1 Citycarver. Bazujący na A1 Sportback crossover jest w istocie podniesionym samochodem miejskim ze stylistycznymi dodatkami, jednak z punktu widzenia klientów może być ciekawą alternatywą dla kompaktowego A3, czy dobrą opcją jako drugie lub trzecie auto w rodzinie.

Mierzące 404 cm długości A1 Citycarver wyróżnia się w stosunku do standardowego A1 Sportback większym o 3,5 centymetra prześwitem, standardowo pokaźniejszymi obręczami kół (od 16 do 18 cali) oraz plastikowymi i aluminiowymi nakładkami stylistycznymi nadwozia. Te ostatnie mają sprawić, że samochód będzie wyglądać bardziej rasowo. Mamy jednak pewne wątpliwości, czy małe Audi poradzi sobie w warunkach terenowych – a takie zapewnienia płyną ze strony producenta.

Na razie Audi nie podało informacji na temat jednostek napędowych, które znajdą się pod maską małego crossovera. Podobnie sytuacja ma się z cenami samochodu. Zamówienia na najmniejszego crossovera Audi będzie można składać od sierpnia, pierwsze egzemplarze trafią natomiast do klientów już jesienią tego roku.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij