MENU

Mercedes-Maybach S650 Cabrio – nowy wymiar

Skoda wprowadzi hybrydy plug-in w 2019 roku

14 listopada 2016 Great news! Autor:

Citroen C-Elysee 2017 – po kolejne sukcesy

Kompaktowy sedan Citroena z jednej strony kusi klientów niską ceną, z drugiej wygrywa na torach w serii wyścigowej WTCC. Zarówno jego sprzedaż jak i starty na torze to duży sukces, facelifting może mu tylko pomóc.

C-Elysee będący bliźniakiem Peugeota 301 jest na rynku już 4 lata. Z racji budżetowego charakteru jego sprzedaż jest bardzo dobra, szczególnie w Chinach oraz państwach Afryki północnej. W sumie do tej pory nabywców znalazło ponad 400 000 sztuk francuskiego sedana. Facelifting to oczywisty krok w odmłodzeniu wizerunku zachowawczego auta, ale też próba przyciągnięcia do siebie nowych klientów nowymi rozwiązaniami technologicznymi na pokładzie.

2017-citroen-celysee-02

Z zewnątrz zmienił się przede wszystkim przedni pas. Nowe są reflektory, zderzak, atrapa chłodnicy. Z tyłu zmiany są mniej rzucające się w oczy, jednak wprawne oko na pewno zauważy światła LED. Większą możliwość konfiguracji kupujący będą natomiast mieć dzięki dwóm nowym kolorom nadwozia oraz 16-calowym felgom o nowym wzorze.

We wnętrzu znalazł się nowy system info-rozrywki Citroena, który obsługiwany jest dzięki ekranowi dotykowemu o przekątnej 7 cali. Może on współpracować z nawigacją TomTom, która w czasie rzeczywistym przekazuje informacje o korkach oraz utrudnieniach drogowych. Ma ona także możliwość aktualizacji.

2017-citroen-celysee-03

Pod maską C-Elysee mogą pracować dwie jednostki benzynowe o mocy 82 oraz 115 koni mechanicznych, z czego ta druga może być łączona z nową automatyczną przekładnią grupy PSA. Dodatkowo klienci mogą także wybrać wersję wysokoprężną HDi o mocy 92 oraz BlueHDi rozwijającą 100 koni.

Odmłodzony francuski sedan do salonów sprzedaży trafi w pierwszym kwartale 2017 roku.


2017-citroen-celysee-04 2017-citroen-celysee-05
2017-citroen-celysee-06 2017-citroen-celysee-07
2017-citroen-celysee-08 2017-citroen-celysee-09

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij