MENU

Volvo S60 T8 – oszczędnie i bardzo szybko

23 sierpnia 2019 Great news! Autor:

Volkswagen T-Roc R – znamy cenę!

Hot hatch wśród crossoverów – tak można nazwać Volkswagena T-Roca w wersji R. Właśnie poznaliśmy jego cenę. Sprawdź, ile trzeba zapłacić za wyjątkowego crossovera.

Volkswagen T-Roc R początkowo zaprezentowany został jedynie jako samochód koncepcyjny, jednak jego forma wyglądała na w pełni produkcyjną. Z tego też powodu nie trzeba było długo czekać na jego oficjalny debiut. Crossover wiele elementów zaczerpnął wprost z Golfa R. To obiecuje, że dostarczy on solidną dawkę wrażeń swoim użytkownikom.

T-Roc R napędzany jest tym samym co Golf R silnikiem o pojemności 2 litrów, który generuje 300 koni mechanicznych i 400 Nm momentu obrotowego. Dzięki temu do “setki” przyspieszy w zaledwie 4,8 sekundy. Napęd trafia oczywiście na wszystkie cztery koła za sprawą automatycznej skrzyni biegów DSG. Volkswagen w celu bardziej efektywnego wykorzystania mocy auta przy starcie wyposażył je w system Launch Control.

Volkswagen T-Roc R w Polsce został wyceniony na co najmniej 171 900 złotych brutto. Samochód można już zamawiać u dealerów w Polsce.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij