MENU

BMW M5 Competition Edition – na koniec

Nissan Titan Single Cab – no i to jest...

25 lipca 2016 Great news! Autor:

Tragiczny wypadek na Nürburgringu

Niezwykle wymagający tor widział już wiele wypadków, niestety ten ostani zakończył się w najgorszy z możliwych sposobów – nie żyją dwie osoby.

Do wypadku doszło na niezwykle wymagającej sekcji toru – Kesselchen. Odcinek jest na tyle niebezpieczny, że zaleca się na nim jazdę z niższą prędkością i wyjątkową ostrożność. To właśnie tam dochodzi do wielu, często w skutku niegroźnych zdarzeń jak wypadnięcia z trasy, utrata kontroli nad autem lub wpadnięcie w bandy. Postuluje się także o zwiększenie ilości znaków ostrzegawczych oraz świateł mających na celu zahamowanie ambicji kierowców w tym miejscu.

Kierujący Hondą Civic nie zastosował się do zaleceń i stracił panowanie nad swoim pojadem. Wjechał on bokiem z pełnym impetem w zaparkowany pojazd ekipy technicznej, która przyjechała na miejsce z powodu innego wypadku. W efekcie zdarzenia na miejscu zginęli kierowca oraz pasażer Hondy. Trzej pracownicy toru oraz poszkodowany w pierwszym wypadku trafili do szpitala, ich życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij