MENU

Daihatsu Copen Coupe – słodziak

Volkswagen stworzy mobilne ładowarki samochodowe

27 grudnia 2018 Great news! Autor:

Toyota Prius z pakietem stylistycznym TRD

Nazywana brzydkim kaczątkiem Toyota Prius, doczekała się stworzenia ciekawego pakietu stylistycznego przez firmę TRD.

Chociaż Prius nie jest kojarzony ze sportem, a jego wygląd często był obiektem drwin, to zaprezentowany właśnie pakiet stylistyczny może to zmienić. Nie sprawi on, że Toyota będzie szybsza, ale z pewnością będzie… ładniejsza.

Pakiet właśnie został wprowadzony na rynek w Japonii, jednak ponieważ są to dedykowane do modelu akcesoria, jest możliwe także ich zamontowanie w samochodach w specyfikacji europejskiej. Wiąże się to jednak ze ściąganiem części we własnym zakresie. Co wchodzi w skład pakietu? Są to między innymi aluminiowe obręcze kół w rozmiarach od 15” do 18”, końcówki układu wydechowego, montowane na dachu lotki, mini-dyfuzor, nakładki na tylny zderzak, przedni spojler, a nawet sygnowana logo TRD listwa ochronna bagażnika.

Do pakietu można dokupić także detale takie jak poszerzenia przy przednich światłach do jazdy dziennej, śruby do kół, wkładki ochronne do wnęk klamek, sygnowany przycisk służący do uruchamiania pojazdu oraz specjalny organizer przestrzeni bagażowej.

Toyota Prius wyposażona w pełen pakiet stylistyczny TRD będzie mieć swoją oficjalną premierę podczas targów motoryzacyjnych w Tokio. Impreza rozpocznie się już 11 stycznia.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij