MENU

Renault Megane R.S. Trophy-R – mniej znaczy szybciej

MINI Cooper SE – elektryczna frajda z jazdy

6 lipca 2019 Great news! Autor:

Seat Tarraco od ABT – tatusiowóz na sportowo

Niemiecki tuner zaprezentował swój nowy projekt, jakim jest hiszpański SUV po zabiegach stylistyczno-wzmacniających.

Chociaż Seatowi Tarraco daleko do sportu lub chociaż sportowego charakteru, firma ABT udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Oczywiście Tarraco nadal będzie kojarzone z odwożeniem dzieci do szkoły, ale dzięki nowemu designowi będzie one wytykane palcami w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Tarraco ABT zostało wyposażone w kilka elementów stylistycznych, w tym nakładki progowe oraz… nienaturalnie wielkie felgi. Mają one rozmiar aż 21 cali. Dla osób, które nie lubią się aż tak wyróżniać, mamy jednak dobrą wiadomość – w ofercie znajdą się także obręcze mniejsze o jeden oraz dwa cale.

Co najważniejsze, Tarraco od ABT będzie mieć większą moc. Pod maską pracuje co prawda poczciwe 2.0 TDI sprzężone ze skrzynią DSG o siedmiu przełożeniach, jednak wprowadzenie nowego programu silnika pozwoliło na zwiększenie mocy do blisko 220 koni mechanicznych oraz momentu obrotowego do 440 Nm.

Poza pełnym pakietem, ABT do oferty wprowadzi także pojedyncze części, które będzie można we własnym zakresie zamontować do swojego Seata.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij