MENU

Ford zapowiada nowego Transita

Elektryczna Honda HR-V już za rok

12 września 2018 Great news! Autor:

Renault Kadjar przeszedł facelifting

Francuska marka zaprezentowała zmodernizowanego SUVa, który poza nowym wyglądem ma w ofercie także nowe silniki.

Najważniejszą zmianą w przypadku Kadjara po modernizacji są nowe jednostki napędowe, które spełniają nowe normy emisji spalin i w pełni odpowiadają na wymogi WLTP. Kadjar będzie teraz dostępny ze znanym już z modeli Scenic czy Captur motorem benzynowym 1.33, który będzie występować w wariantach 140-sto oraz 160-cio konnym. Nowy będzie także silnik wysokoprężny o pojemności 1.7 litra generujący moc 150 koni mechanicznych. Gamę uzupełni zmodernizowany Diesel 1.5 dCi.

Z zewnątrz zmodernizowanego SUVa poznamy po nowym zderzaku, w którego kształt zostały wpasowane nowe światła przeciwmgielne w technologii LED. Zmianie nie uległy natomiast reflektory, których przedłużeniem w stronę środka auta jest nowy chromowany grill. Z tyłu znajduje się nowy zderzak i nowe klosze lamp. Poza tym Renault postanowiło powiększyć imitujące wydech zaślepki. Całość zwieńczają nowe wzory aluminiowych obręczy kół w rozmiarach od 17 do 19 cali.

Odświeżono także wnętrze. Całkowicie nowy jest ekran systemu multimedialnego, sam system zapewne pozostanie bez zmian, chociaż Kadjar zostanie wyposażony w kilka nowych technologii, jak choćby system utrzymania na pasie ruchu, czy odczytywania znaków drogowych. Nowością są także panel klimatyzacji oraz przełączniki do regulacji lusterek oraz szyb – te nie są już żywcem przejęte z Nissana Qashqaia. Renault zapowiada także, że dodatkowe gniazda USB do dyspozycji będą mieć pasażerowie z tyłu.

Renault Kadjar drugiej fazy zostanie oficjalnie pokazany podczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Paryżu.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij