MENU

Volkswagen Passat zmodernizowany

Powstanie Dacia Duster pick-up!

6 lutego 2019 Great news! Autor:

Audi TT RS odmłodzone

Sportowe coupe prosto z Ingolstadt zostało poddane kuracji odmładzającej, ale jeśli ją zauważysz, oznacza to, że jesteś prawdziwym fanem marki.

Spójrzcie tylko na Audi TT RS po faceliftingu i spróbujcie wymienić chociaż 10 różnic w stosunku do poprzedniej wersji. Niewykonalne, prawda? Pędzimy z pomocą: zmieniony podobno został przedni pas i zderzak, a samochód, zdaniem producenta, ma bardziej agresywny wygląd dzięki większym wlotom powietrza. Z tyłu zmieniono spojler, który ma teraz tak zwane winglety – małe odstające od skrzydła elementy zwiększające efektywność jego działania.

Na szczęście zmiany pod maską są równie małe – nadal pracuje tam motor 2.5 TFSI. Pięciocylindrowiec generuje aż 400 koni mechanicznych i 480 Nm momentu obrotowego. Pozwala to osiągnąć „setkę” w zaledwie 3,7 sekundy. Standardowo silnik współpracuje ze skrzynią automatyczną S-Tronic przenoszącą napęd na cztery koła.

Zmodernizowane Audi TT RS można już zamawiać u dealerów marki.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij