MENU

Drako GTE – tego jeszcze nie było

Mercedes-Benz EQV – elektrobus

20 sierpnia 2019 Great news! Autor:

Nowy Nissan Juke przed premierą

Absolutny bestseller Nissana jeszcze w tym roku doczeka się następcy! Wiemy już o nim całkiem sporo.

Nissan Juke drugiej generacji to jedna z najdłużej wyczekiwanych premier w segmencie crossoverów. Juke to jeden z pionierów segmentu, dla wielu innych producentów wzór, dla fanów motoryzacji pojazd, który albo się kocha, albo nienawidzi. Jego stylistyka będąca powodem kontrowersji była i, jak widać po oficjalnych zdjęciach prototypu, nadal będzie wyróżniać auto na tle konstrukcji konkurencyjnych marek.

Nowy Juke będzie nieco większy od swojego poprzednika, ma to także spowodować zwiększenie przestrzeni we wnętrzu pojazdu. Była to jedna z największych bolączek małego crossovera. Pod maską znajdą się silniki konstruowane wraz z Renault – od najmniejszego trzycylindrowego 1.0 TCe, przez 1.33 TCe aż do Diesla 1.5. Prawdopodobnie później do oferty wejdzie także odmiana hybrydowa bazująca na silniku wolnossącym 1.6. Czy do oferty trafi znów wersja Nismo oraz czy zadebiutuje elektryczna? Tego na razie nie wiemy, na tą pierwszą są jednak duże szanse.

Oficjalna premiera Juke’a przewidziana jest na 3 września. Samochód jeszcze w tym roku powinien trafić do klientów.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij