MENU

BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre – niezapominajka

Debiut Volvo V60 (2018) – zdjęcia, dane techniczne, cena

21 lutego 2018 Great news! Autor:

Nissan zakończy produkcję Pulsara

Już niedługo zakończy się produkcja kompaktowego Nissana w wersji przeznaczonej na rynek Europejski.

Co prawda nie jest to oficjalna zapowiedź producenta, lecz zapowiedzi dobrze poinformowanych dziennikarzy branżowych z Zachodu. Informacja jest jednak o tyle wiarygodna, że Nissan już od dawna zmagał się problemami w sprzedaży swojego kompaktowego modelu. Pulsar pomimo dużego rozstawowi osi, przestronnemu wnętrzu oraz bagażnikowi nie sprzedawał się zgodnie z założeniami Japończyków. Próbą ratowania wyników sprzedaży było wprowadzenie do gamy silnikowej turbodoładowanego motoru 1.6 o mocy 190 KM, dołączył on do turbodoładowanego motoru 1.2 o mocy 115 KM oraz Diesla 1.5 o mocy 110 KM.

Według źródeł Nissan produkcję Pulsara zakończy we wrześniu. W Polsce model nie był już oferowany od marca zeszłego roku, jednak do klientów ostatnie sztuki dotarły jeszcze pod koniec roku co wiązało się z wcześniejszymi umowami.

Poniżej możecie obejrzeć nasz test kompaktowego Nissana.

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij