MENU

Volkswagen I.D. Vizzion – jesteś zbędny

Nissan zakończy produkcję Pulsara

20 lutego 2018 Great news! Autor:

BMW M4 Convertible Edition 30 Jahre – niezapominajka

Bawarski producent samochodów wypuści na rynek edycję specjalną swojego auta sportowego. Jest ona hołdem dla pierwszego kabrioletu sygnowanego logo M.

Czas nieubłaganie biegnie i chociaż trudno w to uwierzyć, to już 30 lat od kiedy BMW po raz pierwszy stworzyło samochód z serii M bez sztywnego dachu. Z tej okazji Niemcy przygotowali edycję specjalną modelu M4 Convertible, która wieloma detalami nawiązuje do M-trójki sprzed trzech dekad.

bmw-m4-convertible-edition-30-jahre-02 bmw-m4-convertible-edition-30-jahre-03

bmw-m4-convertible-edition-30-jahre-04 bmw-m4-convertible-edition-30-jahre-05

M4 Edition 30 Jahre to tak naprawdę M4 wyposażone w pakiet M Competition Package. Oznacza to, że samochód ma 3-litrowy silnik R6 wspomagany przez dwie turbosprężarki. Motor generuje 450 KM. Dzięki pakietowi specjalne M4 w standardzie posiada takie dobrodziejstwa jak adaptacyjne zawieszenie, sportowy układ wydechowy oraz tak zwaną szperę.

bmw-m4-convertible-edition-30-jahre-06 bmw-m4-convertible-edition-30-jahre-07

Elementami, które wyróżniają specjalną edycję M4 od standardowej są kolory nadwozia nawiązujące bezpośrednio do tych, które były w ofercie M3 Cabrio trzydzieści lat temu, wykończenie detali w kolorze czarnym (nerki, skrzela, felgi 20′) oraz oznakowanie edycji specjalnej wraz z numerem egzemplarza. Ostatni detal jest szczególnie ważny ze względu na limitowaną do zaledwie 300 sztuk produkcję modelu.

BMW nie zapowiedziało na jakie rynki trafi edycja specjalna otwartej odmiany M4 ani też jaka będzie cena.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij