MENU

Opel Crossland X – w zastępstwie

Ford ujawnia szczegółowe dane modelu GT!

19 stycznia 2017 Great news! Autor:

Nissan pracuje nad zmodernizowanym Qashqaiem

Kompaktowy crossover jest już na rynku od 2013 roku. Nissan zdecydował się najwyraźniej na przypomnienie klientom o tym, kto jest liderem segmentu wraz z faceliftingiem modelu.

Nissan Qashqai to prawdziwy bestseller w swoim segmencie. O jego zaletach wspominaliśmy już przy okazji redakcyjnego testu. Realia rynku motoryzacyjnego są jednak nieubłagane, dlatego producent zdecydował się na odświeżenie modelu. Egzemplarz testowy został sfotografowany w Hiszpanii, natomiast ilość zakamuflowanych części samochodu świadczy o tym, że nie będzie to tylko lekki kosmetyczny lifting.

Ukryty pod osłonami został cały przód oraz tył auta. Oznaczać to może, iż całkowicie nowe będą reflektory. Zważając na kształt grilla, jaki zaobserwować można spod osłon, Qashqai upodobni się do amerykańskiej wersji modelu X-Trail, tam sprzedawanej jako Rogue – niedawno zresztą również zmodernizowanej. Ciekawostką są zakamuflowane felgi, co może oznaczać testy nowych obręczy ze stopów lekkich.

Producent, co jasne, nie ujawnia żadnych informacji dotyczących przeprowadzanych testów, jednak premiery Qashqaia po faceliftingu należy spodziewać się już podczas targów w Genewie. Wątpliwe jest bowiem, aby Nissan zwlekał aż do jesiennych targów we Frankfurcie.

Fotografie zamaskowanego Qashqaia pochodzą ze strony Motor1.com.


2018-nissan-qashqai-facelift-02 2018-nissan-qashqai-facelift-03

Tagi: , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij