MENU

BMW M140i & M240i – korzystna korekta

BMW 2002 Hommage – hołd dla ikony

24 maja 2016 Great news! Autor:

Nissan NV300 oficjalnie zapowiedziany

Auta dostawcze japońskiego producenta mimo, iż bazujące na sprawdzonych wzorcach, nie znajdują na naszym rynku wielu klientów. NV300 może to zmienić.

Nissan nie od dziś współpracuje z Renault, jednak żadne auta nie są sobie konstrukcyjnie aż tak bliskie jak te dostawcze. NV300 bazuje bowiem na modelu Renault Traffic. Średniej wielkości dostawczak będzie konkurował z Volkswagenem Transporterem, czy Mercedesem Vito, a jednocześnie będzie w gamie japońskiego producenta wypełniał lukę pomiędzy małym NV200 a NV400 bazującym na Renault Master.
NV300 jest podobno już produkowany, jednak do salonów trafi jesienią po premierze na targach w Hanowerze. Kartą przetargową w walce z konkurencją ma być 5 letnia gwarancja wymienna z limitem kilometrów w ilości 160 000.

2016-nissan-nv300-02

Tagi: , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij