MENU

Co kupują Polacy?

MINI 2019

MINI na rok 2019 – dumny z pochodzenia

10 stycznia 2018 Great news! Autor:

Koenigsegg Regera na testach zderzeniowych

Płaczesz kiedy widzisz nowiutkiego Mercedesa wjeżdżającego w słup? Jeśli tak to lepiej nie odpalaj tego filmu…

Szwedzi zdają się mieć bezpieczeństwo samochodów w swojej krwi. Nie trzeba wymieniać zasług i rozwiązań, jakie wprowadziło w swoich produktach Volvo. Również pochodząca z kraju łosi i Abby firma Koenigsegg postanowiła poddać testom zderzeniowym swoje auto. Nie mówimy tu jednak o kolejnym kompakcie, czy miejskim wozidełku, ale o… nadchodzącym superaucie.

Model Regera ma być jednym z najszybszych pojazdów na świecie: jego układ hybrydowy (silnik V8 + trzy motory elektryczne) produkuje 1500 KM i 2000 Nm momentu obrotowego, co pozwala przyspieszyć do 100 km/h w mniej niż 3 sekundy, do 400 km/h – w mniej niż 20 s, i osiągnąć maksymalnie 410 km/h. Prędkość ta jest limitowana “elektronicznym kagańcem” – kto wie, czy w przyszłości Szwedzi nie podejmą kolejnej próby bicia rekordu prędkości. Zainteresowani? Niestety, wszystkie 80 sztuk zostało już zarezerwowanych.

Film z testami zderzeniowymi Regery został stworzony przez Koenigsegga w ramach podziękowania dla fanów za osiągnięcie 1 miliona obserwujących na Instagramie.

THANK YOU FOR 1 MILLON FOLLOWERS! Thats SMASHING! 🔥

A post shared by Koenigsegg (@koenigseggautomotive) on

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij