MENU

Nowe Renault Captur oficjalnie zaprezentowane

Renault Megane R.S. Trophy-R – mniej znaczy szybciej

5 lipca 2019 Great news! Autor:

Fiat 500 Dolcevita – jeszcze bardziej retro

Ile to już edycji specjalnych Fiata 500 zostało wprowadzonych na rynek? Podobno ponad 30. Oto kolejna z nich.

Dolcevita to edycja specjalna „pięćsetki” stworzona z okazji 62. urodzin modelu. Wyróżnia się przede wszystkim specjalną stylistyką. Dolcevitę poznacie już z daleka dzięki dedykowanemu kolorowi lakieru Gelato White oraz kontrastującym czerwonym paskom, które okalają nadwozie pojazdu. Dodatkowo w odmianie z otwieranym dachem znajdziecie wyjątkowe biało-niebieskie paski, które mają kojarzyć się z… leżakami oraz strojami plażowymi sprzed 60 lat.

Poza tym Fiat zadbał o to, aby wnętrze pojazdu także wyróżniało się spośród wielu standardowych „pięćsetek”. Fotele zostały wykończone skórzaną tapicerką oraz przeszyte czerwonymi akcentami, deska rozdzielcza zaś zawiera w sobie elementy z drewna. Wisienką na torcie, której pewnie wiele osób nawet nie dostrzeże, mają być dedykowane dla wersji Dolcevita dywaniki. Prezentowany Fiat może się ponadto pochwalić bogatym wyposażeniem. Na pokładzie znajdą się między innymi system multimedialny, kierownica wielofunkcyjna oraz automatyczna klimatyzacja.

Pod maską bez zaskoczeń. Gama jednostek napędowych będzie się składać z trzech motorów benzynowych. Ich pojemność to odpowiednio 0.9, 1.0 oraz 1.2 napędzane gazem LPG. Moc to odpowiednio 85, 68 i ponownie 68 koni mechanicznych.

Dolcevita może okazać się ciekawą propozycją dla osób, które chcą aby ich auto jeszcze bardziej wyróżniało się z tłumu. Nie da się jednak ukryć, że to kolejna próba odgrzewania dwunastoletniego kotleta. Przypomnijmy, że model 500 zadebiutował w 2007 roku.

Tagi: , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij