MENU
2017-bentley-continental-24-03

Bentley Continental 24 – wyścig lordów

skoda-citigo-01

Skoda ujawnia plany, Citigo bez następcy!

bmw-8series-concept-more-leaks-1

6 czerwca 2017 Great news! Autor:

Czy tak wygląda nowe BMW serii 8?

Też nie możecie się doczekać nowego BMW serii 8? Nie musicie czekać do jutra – do internetu wyciekły przedpremierowe wizualizacje nowego modelu.

bmw-8series-concept-more-leaks-2

26 maja, słynny konkurs elegancji we włoskiej Villa D’Este – ta data już dawno była zaznaczona na czerwono przez fanów BMW. Bawarczycy zawsze przywożą tam jakiś specjalny prototyp – w ostatnich latach były to projekty oddające hołd słynnym modelom 3.0 CSL czy 2002 turbo. Tym razem pora na coś, co ma trafić do seryjnej produkcji. Powraca seria 8!

bmw-8series-concept-more-leaks-5

Oczywiście auto, które zadebiutuje we Włoszech nie będzie modelem produkcyjnym. To wciąż artystyczna wizja, która jednak koniec końców przekształci się w auto drogowe, które na ulice ma wyjechać już w przyszłym roku. Plotek o aucie było sporo, ale jeśli te fotografie są zgodne z prawdą, to zapowiada się, że możemy odetchnąć z ulgą. Nowa „ósemka” wygląda fenomenalnie!

bmw-8series-concept-more-leaks-4

To będzie gran turismo z krwi i kości. Przy nowej serii 8 nawet BMW 6 wygląda dość kompromisowo. Z przodu mamy gigantyczny, uderzający grill charakterystyczny dla marki, składający się z dwóch „nerek”. Linia boczna zaś to oczywiste skojarzenie z prawdziwymi motoryzacyjnymi pięknościami – „ósemkę” spokojnie można by ustawić w jednym rzędzie chociażby z Astonem Martinem Vanquishem. Tył zaś przypominać może nieco design w stylu hybrydowego i8, ale nowe BMW zdaje się kipieć elegancją.

bmw-8series-concept-more-leaks-6

Jak będzie w rzeczywistości? Na wiele pytań odpowiedzieć będziemy mogli już w ten weekend. Nie możemy się doczekać!


e66e6bdaf3d7d4cf7bf9a8ebb2c3a6b1 c00d1de9d0736ec0a4b95725bfb61e31 bmw-8series-concept-more-leaks-3 bmw-8series-concept-more-leaks-1

Zobacz również:

Tagi: , , , , , , , , , , ,