MENU
2017-nissan-titan-single-cab-01

Nissan Titan Single Cab – no i to jest...

2017-volkswagen-crafter-01

Volkswagen Crafter – dla każdego

bugatti-logo

27 lipca 2016 Great news! Autor:

Bugatti zdradza plany na najbliższe lata

Szef marketingu ekskluzywnej marki zdradził plany producenta na najbliższe dwa lata, a w nich… brak rewolucji.

Głównym planem Bugatti na najbliższe lata jest co jasne produkowanie kolejnych egzemplarzy Chirona. Producent skupia się teraz na tym, aby do klientów trafiło w sumie 500 egzemplarzy hiperauta. Z tym wiąże się także praca nad stworzeniem specjalnych edycji Chirona, które wyróżniać się będą specjalnym opcjonalnym wyposażeniem oraz innym wyglądem (konfiguracja kolorystyczna). Jest to związane z faktem, że przeciętny kupiec Bugatti jest skłonny do już podstawowej astronomicznej ceny dołożyć kolejne setki tysięcy euro.

2016-bugatti-chiron-01

Stefan Brungs w rozmowie z portalem Autocar zdradził także, że Bugatti nie planuje otwartej wersji Chirona, niezależnie czy myślimy tutaj o odmianie targa, czy roadster. Nie wspomniał natomiast o niedawnych pogłoskach, jakoby Bugatti miało znów rozważać wprowadzenie na rynek modelu Galiber – hiperekskluzywnej limuzyny.

2016-bugatti-chiron-02

Bugatti ma natomiast już w 2018r. podjąć oficjalną próbę pobicia rekordu prędkości auta produkcyjnego modelem Chiron. Próba najprawdopodobniej odbędzie się na należącym do Volkswagena torze Ehra-Lessien, gdzie znajduje się słynna długa prosta, na której do prędkości maksymalnej Veyrona rozpędził jeden z prowadzących Top Gear – James May.

Zobacz również:

Tagi: , , , ,