MENU
mini-1499-gt-02

Mini 1499 GT – gadżeciarski gadżet

Toyota i-Ride Concept

Toyota Concept-i Ride – nowoczesność dla wszystkich

robert-lewandowski

12 października 2017 Great news! Autor:

Robert Lewandowski dostał nowe auto

Najlepszy obecnie polski piłkarz odebrał od jednego ze sponsorów nowe auto, to ponad 600-konne Audi RS6 Avant.

Niezmiennie od 2002 roku marka Audi jest sponsorem jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie – Bayernu Monachium. Choć jego piłkarzom zdecydowanie pieniędzy nie brakuje to w ramach umowy sponsorskiej co roku dostają oni nowe auto. Cały luksus ten sytuacji polega dodatkowo na tym, że zawodnicy mogą wybrać dowolny model. Nic tylko dobrze grać w piłkę.

audi-bayern-01

Najlepszy polski napastnik – Robert Lewandowski także skorzystał z okazji. Spośród gamy Audi zdecydował się na rodzinne kombi, tyle że w nieco pikantniejszej wersji. Polak wraz z rodziną będą przez najbliższy rok poruszać się ponad 600-konnym modelem RS6 Avant. Dodajmy, że jego cena bazowa w Polsce to 576 800 złotych. Dla przypomnienia – RS6 napędza silnik V8 o pojemności 4 litrów, auto osiąga „setkę” w 3,7 sekundy a jego prędkość maksymalna jest ograniczona do 250 km/h.

audi-bayern-02

RS6 Avant było najchętniej wybieranym modelem wśród piłkarzy Bayernu. Zdecydowali się na nie także między innymi Mats Hummels, czy Jerome Boateng. Drugim najchętniej wybieranym modelem było natomiast SQ7 – mocarny SUV z dieslem V8 pod maską. Ciekawostką jest wybór młodziutkiego Felixa Goetze (19 l). Jako jedyny z zespołu zdecydował się on na kompaktowe Audi A3, niejako przecząc stereotypom o piłkarzach.

Przy okazji przekazania piłkarzom samochodów Audi zaprezentowało także swój najnowszy model – luksusową limuzynę A8.

Zobacz również:

Tagi: , , , , , , , , , ,