MENU
Ferrari Portofino

Ferrari Portofino – Goodbye, California

Honda N-Box – Pani Pudełko

30 sierpnia 2017 Great news! Autor:

Dacia Duster 2018 – pora na nową generację

Rumuński producent zaprezentował nowe wcielenie swojego hitu sprzedażowego. Premiera już za kilkanaście dni podczas targów we Frankfurcie.

Dacia Duster to może i niepozorne auto, które jednak cieszy się bardzo dużym powodzeniem. W sumie od początku jej produkcji sprzedała się w liczbie miliona egzemplarzy! To znów oznacza dla projektantów ciężki orzech do zgryzienia, bowiem nowa generacja musi spełniać jeszcze więcej oczekiwań klientów.

Duster nie przeszedł stylistycznej rewolucji. Nadal wyróżnia się on swoim charakterystycznym designem, tyle że teraz terenowa Dacia nabrała więcej szyku – i nie ma w tym wiele żartu. Kształty Dustera są teraz bardziej obłe, tylne światła prostokątne, natomiast linia boczna, choć niemal identyczna co w starym modelu, kryje wyżej poprowadzoną linię okien. Jest to spowodowane względami bezpieczeństwa pasażerów. Może to oznaczać, że Duster zdobędzie wyższe noty w testach zderzeniowych.

Choć Dacia nie opublikowała jeszcze zdjęć wnętrza SUVa, to spodziewać się możemy wielu zmian. Materiały wykończeniowe co prawda najpewniej zostaną na starym poziomie, jednak jego wygląd będzie bardziej nowoczesny.

Pod maską najprawdopodobniej starzy znajomi – turbodoładowane motory Renault, zarówno benzynowe, jak i Diesle. Niepewna jest przyszłość jednostki wolnossącej. Wiadomo jednak, że Duster będzie występować w wersjach z napędem na jedną i obie osie.

Więcej informacji do mediów dotrze już niedługo. Z pewnością ukażą się one na łamach naszego portalu.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij