MENU

Maserati Levante Trofeo – z prawdziwego zdarzenia

Rolls-Royce Cullinan w oku National Geographic

7 kwietnia 2018 Great news! Autor:

Renault Captur S-Edition – w nowym wdzianku

Miejski crossover spod znaku Renault zyskał nową odmianę, która ma kusić klientów sportowym charakterem, a także mocniejszym silnikiem.

Renault Captur jest już na rynku od kilku lat, w zeszłym roku przeszedł facelifting i dołączył do gamy modeli Renault sygnowanych logiem Initiale Paris. W tym roku francuski producent zaprezentował odmianę S-Edition, która ma przekonać młodych ludzi do wybrania tego właśnie modelu.

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

S-Edition to wersja wyposażenia, która charakteryzuje się wieloma detalami mającymi na myśl przywodzić sportowe aspiracje. Są to aluminiowe nakładki na pedały, tapicerka z Alcantary i skóry ekologicznej, niebieskie przeszycia we wnętrzu oraz specjalny, dedykowany dla tej wersji, lakier metalizowany Niebieski Iron. Klienci, decydując się na Captura S-Edition, będą w sumie mogli wybrać jedną z siedmiu kombinacji kolorystycznych. Dodatkowo, na pokładzie znajdzie się bogate wyposażenie, w którego skład wchodzą między innymi system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali, nawigacja, system wspomagania parkowania tyłem i światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów.

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

Najważniejszą informacją jest jednak pojawienie się w gamie nowej jednostki napędowej Energy 150. Jest to najmocniejszy silnik dostępny w Capturze. Będzie on mógł być połączony z manualną 6-biegową skrzynią biegów lub automatyczną przekładnią EDC. Motor ten będzie dostępny także w odmianie Initiale Paris. Co jednak ważne wersja S-Edition będzie dostępna także z jednostkami benzynowymi o mocy 90 oraz 118 koni mechanicznych.

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

Renault Captur S-Edition jest już możliwy do zamówienia w salonach. Poniżej znajdziecie szczegółowe ceny modelu:
– Energy TCe 90 – od 75 400 zł,
– Energy TCe 120 – od 79 400 zł,
– Energy TCe 120 EDC – od 85 900 zł,
– Energy TCe 150 – od 83 400 zł,
– Energy TCe 150 EDC – od 89 900 zł.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij