MENU
2019-maserati-levante-trofeo-01

Maserati Levante Trofeo – z prawdziwego zdarzenia

rolls-royce-cullinan-02

Rolls-Royce Cullinan w oku National Geographic

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

7 kwietnia 2018 Great news! Autor:

Renault Captur S-Edition – w nowym wdzianku

Miejski crossover spod znaku Renault zyskał nową odmianę, która ma kusić klientów sportowym charakterem, a także mocniejszym silnikiem.

Renault Captur jest już na rynku od kilku lat, w zeszłym roku przeszedł facelifting i dołączył do gamy modeli Renault sygnowanych logiem Initiale Paris. W tym roku francuski producent zaprezentował odmianę S-Edition, która ma przekonać młodych ludzi do wybrania tego właśnie modelu.

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

S-Edition to wersja wyposażenia, która charakteryzuje się wieloma detalami mającymi na myśl przywodzić sportowe aspiracje. Są to aluminiowe nakładki na pedały, tapicerka z Alcantary i skóry ekologicznej, niebieskie przeszycia we wnętrzu oraz specjalny, dedykowany dla tej wersji, lakier metalizowany Niebieski Iron. Klienci, decydując się na Captura S-Edition, będą w sumie mogli wybrać jedną z siedmiu kombinacji kolorystycznych. Dodatkowo, na pokładzie znajdzie się bogate wyposażenie, w którego skład wchodzą między innymi system multimedialny z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali, nawigacja, system wspomagania parkowania tyłem i światła przeciwmgłowe z funkcją doświetlania zakrętów.

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

Najważniejszą informacją jest jednak pojawienie się w gamie nowej jednostki napędowej Energy 150. Jest to najmocniejszy silnik dostępny w Capturze. Będzie on mógł być połączony z manualną 6-biegową skrzynią biegów lub automatyczną przekładnią EDC. Motor ten będzie dostępny także w odmianie Initiale Paris. Co jednak ważne wersja S-Edition będzie dostępna także z jednostkami benzynowymi o mocy 90 oraz 118 koni mechanicznych.

2018 - Renault CAPTUR S-Edition

Renault Captur S-Edition jest już możliwy do zamówienia w salonach. Poniżej znajdziecie szczegółowe ceny modelu:
– Energy TCe 90 – od 75 400 zł,
– Energy TCe 120 – od 79 400 zł,
– Energy TCe 120 EDC – od 85 900 zł,
– Energy TCe 150 – od 83 400 zł,
– Energy TCe 150 EDC – od 89 900 zł.

Zobacz również:

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,