MENU

Nowy Ford Focus ST z silnikiem z Mustanga!

Audi Q8 z nowymi silnikami V6

18 lutego 2019 Great news! Autor:

Tesla z myślą o… psach

“Nie martw się, mój właściciel zaraz przyjdzie!”

Elon Musk słynie z niepowtarzalnych pomysłów. To on wysłał przecież Teslę Roadster w kosmos. Elektryczna ciężarówka? Proszę bardzo! A nawet odchodząc od tematu samochodów, na tapecie pojawiły się miotacze ognia… który producent samochodów w ogóle zaprzątałby sobie głowę tym, aby coś takiego robić? Teraz przyszedł czas na kolejny pomysł, tylko że taki bardziej przyziemny. Tesla jako pierwsza marka wprowadza do swojego samochodu tryb „Dog Mode”.

A jak to się wszystko zaczęło? W październiku ubiegłego roku pewien użytkownik Twittera zasugerował, aby Tesla opracowała jakieś rozwiązanie dla zwierząt pozostawionych w pojazdach. Specjalny tryb polega na utrzymaniu we wnętrzu pojazdu zadanej temperatury na czas nieobecności właściciela, informując jednocześnie przechodniów komunikatem „mój opiekun wkrótce wróci”. Użytkownik samochodu będzie spokojny o swoją szybę, a przechodnie nie będą musieli się martwić o czworonoga. Jeżeli bateria w samochodzie spadnie poniżej 20%, system automatycznie wysyła informację do właściciela o treści „pies”. Niestety ten system ma też wady. Skąd mamy wiedzieć, że z naszym psem jest wszystko w porządku, gdy my beztrosko robimy zakupy? Czas pokaże, jak to rozwiązanie się sprawdzi. Nowy tryb zadebiutuje w Tesli 3 jeszcze w tym tygodniu.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij