MENU

Łada Vesta Sport – pozytywny rosyjski doping

Hyundai i20 po liftingu – cennik

12 lipca 2018 Great news! Autor:

Maserati Levante GTS – ponadprzeciętny średniak

Chociaż wydawałoby się, że gama SUVa spod znaku trójzębu jest już pełna, to Włosi zaskakują nową wersją swojego pojazdu.

GTS to kolejna odmiana modelu Levante. Kontrowersyjny SUV jest obecnie jednym z motorów napędowych marki, co może zatem tłumaczyć decyzję zarządu Maserati o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnego wariantu mocy. Dziwi natomiast fakt, że GTS nie jest topową odmianą, będzie natomiast w tym zestawieniu drugą, zaraz po zaprezentowanym nie tak dawno temu Trofeo.

maserati-levante-gts-02

Levante oznaczone symbolem GTS będzie jednak korzystać z tego samego motoru co topowa odmiana. Podwójnie doładowane V8 konstrukcji Ferrari będzie generować 550 koni mechanicznych, 730 Nm momentu obrotowego i pozwoli rozpędzić SUVa do „setki” w 4,2 sekundy. Kierowca maksymalnie rozpędzi Maserati do 292 km/h. Oznacza to, że GTS będzie tylko nieznacznie wolniejszy od Trofeo (3,9 s do 100 km/h i 300 km/h maksymalnie).

maserati-levante-gts-03

GTS wyróżni się także innymi zderzakami, wzorami felg i wlotem powietrza. Wraz z nową odmianą Levante zyskało także nowe opcje do zamówienia w całej gamie – adaptacyjne światła LED, nowy system multimedialny, nowa skórzana tapicerka oraz nowy system stabilizacji toru jazdy.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij