MENU

Tesla Model S – z pierwiastkiem X

Peugeot Expert – nowy w załodze

14 kwietnia 2016 Great news! Autor:

Infiniti QX Sport Inspiration oficjalnie zapowiedziane

Japończycy oficjalnie zaprezentowali grafikę zapowiadającą nowy koncepcyjny model. Czego możemy się spodziewać?

Grafika zdecydowanie rozpali wyobraźnię fanów marki – auto jest pokazane w takim szczególe, że w zasadzie możemy się tylko domyślać większości jego stylistycznych rozwiązań. Jedno jest pewne – QX Sport Inspiration to średniej wielkości SUV (prawdopodobny rywal dla Audi Q5 i Mercedesa GLC). Najłatwiej nowe Infiniti będzie można rozpoznać oczywiście po sporych rozmiarów grillu, charakterystyczne dla modelu studyjnego będą także lusterka – a w zasadzie ich brak, w zamian za kamery. Wrażenie robi dosyć sporych rozmiarów wlot powietrza na skraju zderzaka, który prawdopodobnie będzie miał zastosowanie przy chłodzeniu układu hamulcowego w moecniejszych odmianach auta (przypuszczalnie hybryda łączona z benzynowym V6).

Domysłom nie będzie końca do 25 kwietnia, wtedy właśnie nowy model Infiniti zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów w Pekinie.

Tagi: , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij