MENU

Milan Red – prawdziwa liga mistrzów

Skoda Karoq Sportline – modnie i sportowo

1 sierpnia 2018 Great news! Autor:

Buick Regal Avenir – niby Opel a jednak prestiżowy

Egzystencja w ramach tak wielkiego koncernu jak General Motors przyniosła skutki w postaci modeli sprzedawanych pod różnymi markami. Poznajcie Opla w nieco innym, amerykańskim wydaniu.

Chociaż Opel nie jest już częścią koncernu General Motors, to podpisane wcześniej zobowiązania nadal funkcjonują. Właśnie dlatego na wielu rynkach możemy zobaczyć popularną w Europie Insignię sprzedawaną jako Vauxhall, Holden, czy właśnie Buick. Ten ostatni właśnie zafundował sprzedawanej w Ameryce pod nazwą Regal, Insignii specjalną wersję wyposażenia.

Buick to marka premium, jednak nawet u takiego producenta znajdzie się miejsce na wersję wyposażenia… jeszcze bardziej podkreślającą „premium”. W przypadku pochodzącej z USA marki jest to linia Avenir. Model Regal uzupełnia ją plasując się pomiędzy modelami LaCrosse oraz Enclave. Regal Avenir wyróżniać się będzie dedykowanym kolorem lakieru, 19-calowymi felgami oraz bardzo bogatym wyposażeniem w standardzie. Na pokładzie auta znajdzie się nowy system info-rozrywki z nagłośnieniem Bose oraz ze zaktualizowanym interfejsem nawigacji GPS. Podróż kierowcy umilą obite skórą fotele, nie dadzą natomiast o wyjątkowości modeli zapomnieć aluminiowe plakietki z nazwą wersji wyposażenia.

Pod maską mało amerykańsko, ale na pewno nie słabo. 4-cylindrowiec ma 2 litry pojemności i rozwija 250 koni mechanicznych. Moment obrotowy wyniesie natomiast 352 Nm. Jeżeli natomiast chodzi o skrzynię biegów, to jest już typowo amerykańsko – automat ma aż 9 przełożeń. Cała moc trafia na przednie koła.

Samochód trafi do sprzedaży jesienią, cena w USA będzie oscylować pomiędzy 30 000 a 40 000 Dolarów. Dostępność w Polsce? Brak, auto trzeba ściągnąć sobie we własnym zakresie.

Tagi: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij