MENU

Tushek TS 900 H Apex – hybrydowy potwór ze...

MINI numer 10 000 000!

9 sierpnia 2019 Great news! Autor:

BMW 225xe Active Tourer z większą baterią

Niezbyt popularny minivan BMW w odmianie plug-in hybrid zyskuje nową baterię, dzięki czemu będzie bardziej eko niż dotychczas.

BMW serii 2 Active Tourer to auto, które nie święci sukcesów, tym bardziej warto przypomnieć wszystkim o jego istnieniu. Samochód od początku występuje nie tylko w odmianach benzynowych, ale także hybrydowej typu plug-in. Trzycylindrowy silnik benzynowy współpracuje w niej z silnikiem elektrycznym, a energię może pobierać ze źródła zewnętrznego.

225xe – co takie oznaczenie nosi hybrydowy minivan, który właśnie wyposażony został w nową baterię o pojemności 10 kWh. To oznacza, że jej pojemność wzrosła o blisko 25% (poprzednia miała pojemność 7,7 kWh). Jej ładowanie zajmuje około pięć godzin ze standardowego gniazdka, za pomocą specjalnego wallboxa BMW czas ten może zmniejszyć się do nieco ponad trzech godzin. Dzięki nowej baterii BMW będzie także bardziej ekologiczne, średnie zużycie paliwa ma spaść o około 15%. W trybie czysto elektrycznym samochód będzie mógł pokonać od 55 do 57 kilometrów.

Szczegółowe dane techniczne znajdziecie na infografice poniżej.

Tagi: , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij