MENU

Toyota Prius AWD-e – inny niż wszystkie

Honda HR-V Sport – rozszerzenie gamy

2 grudnia 2018 Great news! Autor:

Bentley Continental GTC – nowy luksusowy kabriolet

Podczas targów w Los Angeles został zaprezentowany Bentley Continental GT w wersji z płóciennym dachem.

Nowy Continental GT cieszy nasze oczy już od ponad roku, gdy pokazano go na Frankfurt Motor Show, ale teraz jest szansa, by poziom pożądania względem tego modelu wzrósł jeszcze bardziej – pokazano bowiem wreszcie wersję z opuszczanym dachem. Kabriolet od wersji coupe odróżnia w zasadzie jedynie płócienny dach, który możemy otworzyć podczas jazdy do prędkości 50 km/h, a cały proces jego składania zajmuje 19 sekund. Co ciekawe, będzie można wybrać jedną z aż siedmiu opcji kolorystycznych, czy też wybrać wykończenie z tweedu – bardzo po brytyjsku. Bentley zdecydował się też na dodatkowe wygłuszenia, dzięki czemu w aucie ma być tak samo cicho, jak w coupe poprzedniej generacji.

Przed kierowcą i na środku znajdują się 12,3-calowe ekrany multimediów. Za pomocą jednego przycisku możemy użyć też „zaślepki”, która sprawia, że wyświetlacz środkowy chowa się. Fotele można regulować w 20 kierunkach, a za komfort akustyczny odpowiada 18-głośnikowe nagłośnienie firmy Naim o mocy 2200W.

6-litrowy silnik W12 o mocy 635 KM, znany rzecz jasna z Continentala GT, pozwala rozpędzić to ważące prawie 2,5-tony auto do setki w 3,7 sekundy i zapewnia 900 Nm momentu obrotowego. Maksymalnie pojazd pojedzie 333 km/h.

Ceny nowego Bentleya nie zostały jeszcze ujawnione.


Tagi: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.

Jeżeli chcesz posiedzieć na naszej stronie, niestety musisz zaakceptować nasze ciastka... Więcej info

Prawa EU wymagają od nas poproszenia żebyście akceptowali nasze ciastka... nie chcemy wam oddawać naszych ciastek, bo je bardzo lubimy. I są bardzo smaczne. Ale jak was nie poprosimy o ich akceptację, to jakiś student prawa znajdzie naszą stronę i potem nas wydoi na hajs za brak tej informacji...

Zamknij